Luneta BRESSER Topas 7x42 Monocular (8910160)
Zdjęcia 5 |
BRESSER Topas 7x42 Monocular
Powiększenie:7 x
Średnica obiektywu:42 mm
Pole widzenia na 1 km:112 m
Pryzmat:Roof, BK-7
Waga:353 g
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Topas 7x42 Monocular
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BRESSER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BRESSER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BRESSER Topas 7x42 Monocular
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lornetka Bresser Monokular Bresser Topas 7x42 WP | 210 zł |
Monokular Bresser Topas 7x42 WP | 295 zł |
Monokular Bresser Topas 7x42 WP | 209 zł |
Bresser Topas Wp 7x42 Monocular Niebieski | 172 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →