Ciśnieniomierz Braun ExactFit 1 BUA5000
Wideo 1Zdjęcia 11 |
Braun ExactFit 1 BUA5000 |
|
Niezawodny, dokładny iw pełni automatyczny domowy ciśnieniomierz (ciśnieniomierz) z mankietem na ramię, funkcją pulsu, wykrywaniem arytmii i zasilaniem bateryjnym. Wykorzystuje popularną metodę rejestracji oscylometrycznej. Wyposażony w uniwersalny mankiet o pokryciu od 22 cm do 42 cm, co pozwala obsłużyć młodzież i osoby dorosłe o dowolnym wzroście. Odpowiedni dla osób z chorobami przewlekłymi (nadciśnienie/niedociśnienie, cukrzyca, choroby serca, układu sercowo-naczyniowego, nerek itp.).
Przyda się również zwykłym użytkownikom, którzy dokładnie monitorują swój stan zdrowia. Dzięki łatwości obsługi ciśnieniomierz automatyczny Braun ExactFit 1 BUA5000 stanie się niezawodnym pomocnikiem samotnej starszej osoby. Solidna obudowa jednostki elektronicznej wyposażona jest w ekran LCD o wysokim kontraście z dużymi cyframi ułatwiającymi odczytywanie odczytów. Pomiar ciśnienia krwi wykonywany jest w zakresie od 30 do 280 mmHg.
z dużą dokładnością (±3 mmHg). Dzięki rzetelnej wiedzy na temat ciśnienia krwi użytkownik będzie dokładnie wiedział, kiedy wziąć leki lub skonsultować się z lekarzem. W przypadku zaburzenia rytmu serca na ekranie pojawi się specjalny znak informujący o arytmii. Częste powtarzanie się znaku będzie oczywistym powodem wizyty u lekarza. Do zasilania tonometru używane są 4 baterie AA (LR6), które są dołączone do zestawu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Kup Braun ExactFit 1 BUA5000
Wszystkie ceny 20 →BRAUN Ciśnieniomierz BRAUN BUA 5000 Biały | 145 zł |
Braun BUA5000EUV1 ExactFit 1 Ciśnieniomierze i akcesoria | 209 zł |
Ciśnieniomierz naramienny BRAUN ExactFit 1 BUA5000 EUV1AM | 145 zł |
Braun ExactFit™ 1 BUA5000 Łatwy w obsłudze, precyzyjny ciśnieniomierz | 155 zł |
Łatwy w obsłudze, precyzyjny ciśnieniomierz Braun ExactFit 1 BUA5000 | 157 zł |