Czajnik elektryczny Botti Carter 1350 W 1.5 l (6C5537)
Zdjęcia 10 |
Botti Carter |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Botti 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Botti.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Botti Carter 1350 W 1.5 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Florina CZAJNIK ELEKTRYCZNY CARTER 1,5L SZKLANY BIAŁY -BOTTI XH-K135B | 161 zł |
Czajnik Botti Carter XHK135B Czarny | 143 zł |
Czajnik elektryczny Botti Carter 1,5 l 1350 W | 113 zł |
Czajnik elektryczny szklany Botti Electronic Carter 1,5 l 1350 W biały | 117 zł |
Czajnik Botti Carter XHK135B Biały | 143 zł |
Czajnik elektryczny BOTTI Carter czarny | 113 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →