Rower Bottecchia Monster 28 2022 frame 54
Zdjęcia 29 |
Bottecchia Monster 28 2022 frame 54 rama 48rama 54 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bottecchia 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bottecchia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bottecchia Monster 28 2022 frame 54
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower gravel BOTTECCHIA Monster M20 28 cali męski Antracytowy mat | 6 000 zł |
Rower gravel BOTTECCHIA Monster M20 28 cali męski Zielony mat | 6 000 zł |
Rower gravel BOTTECCHIA Monster M20 28 cali męski Zielony mat | 6 000 zł |
Modyfikacje Bottecchia Monster 28 2022 frame 54
Ceny na Bottecchia Monster 28 2022 frame 54 |
---|---|---|---|---|
Bottecchia Monster 28 2022 frame 48 | od 6 000 zł | 2 oferty | ||
Bottecchia Monster 28 2022 frame 54 | od 6 000 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →