Rower Bottecchia Carbon 2021 frame 51
Zdjęcia 14 |
Bottecchia Carbon 2021 frame 51 rama 48rama 51 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bottecchia 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bottecchia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bottecchia Carbon 2021 frame 51
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower gravel BOTTECCHIA Carbon M20 28 cali męski Antracytowy mat | 9 500 zł |
Rower gravel BOTTECCHIA Carbon M20 28 cali męski Antracytowy mat BOTTECH 4 | 9 499 zł |
Rower gravel BOTTECCHIA Carbon M21 28 cali męski Antracytowy mat | 9 500 zł |
Rower gravel BOTTECCHIA Carbon M21 28 cali męski Antracytowy mat | 9 500 zł |
Modyfikacje Bottecchia Carbon 2021 frame 51
Ceny na Bottecchia Carbon 2021 frame 51 |
---|---|---|---|---|
Bottecchia Carbon 2021 frame 48 | od 9 499 zł | 3 oferty | ||
Bottecchia Carbon 2021 frame 51 | od 9 499 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →