Toster Bosch TAT 7403
Zdjęcia 7 |
Bosch TAT 7403 beżowy czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch TAT 7403
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BOSCH Toster BOSCH TAT7403 Compact Czarny | 138 zł |
Bosch TAT7403 Ruszt do bułek Rozmrażanie 800W | 138 zł |
Bosch TAT7403 Ruszt do bułek Rozmrażanie 800W | 139 zł |
Modyfikacje Bosch TAT 7403
Ceny na Bosch TAT 7403 |
---|---|---|---|---|
Bosch TAT 7407 | od 170 zł | 1 oferta | ||
Bosch TAT 7403 | od 138 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →