Karma dla kotów Bosch Sanabelle Adult Straub Ostrich 2 kg
Zamknij
Menu
Bosch Sanabelle Adult Straub Ostrich 2 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch Sanabelle Adult Straub Ostrich 2 kg
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sanabelle Adult Strauß 2 kg 8331002 | 77 zł |
Bosch SANABELLE Adult karma dla kota ze strusiem 2 kg - sucha karma dla koSANABELLE Adult karma dla kota ze strusiem 2 kg - sucha karma dla kotów dorosłych, 2 kg Max&mrau.plZłóż skargę | 55 zł |
Sanabelle Adult, struś - 2 kgReceptura karmy Sanabelle Adult ze strusiem została opracowana specjalnie z myślą o domowych kotach powyżej 1. roku życia. Ko... więcejt, który głównie lub wyłącznie żyje w domu, ma zupełnie inne wymagania żywieniowe niż kot-wędrownik. Kot domowy więcej czasu spędza na spaniu i jedzeniu, dlatego aktywność jego jelit spada. Może to prowadzić nie tylko do nadwagi, ale także do problemów z przyswajaniem żywności i trawieniem. Duża ilość świeżego mięsa z kurczaka w połączeniu z aromatycznym mięsem strusia zapewniają jak najlepszy smak i wysoką akceptację, a oprócz tego dostarczają też wysokiej jakości białka zwierzęcego. Ponieważ wiele kotów nie toleruje zbóż zawierających gluten, w przypadku Sanabelle źródłem węglowodanów jest zdrowy i lekkostrawny ryż. Zawarte w oleju z łososia wartościowe nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6 razem z siemieniem lnianym i chelatem cynku wzmacniają skórę i gwarantują jedwabiście gładką i błyszczącą sierść. W procesie produkcji karm Sanabelle zrezygnowano z użycia chemicznych barwników, aromatów i środków konserwujących. Inne istotne składniki, jak ekstrakt z jukki schidigera, sproszkowane mięso z małży zielonej, proszek cykorii, kwiat nagietka oraz ważne witaminy i składniki mineralne dopełniają skład karmy. Dzięki temu podajesz swojemu kotu kompletne i zbalansowane pożywienie, zawierające jedynie wyszukane składniki, które sprzyjają trawieniu. Wszystko co najlepsze dla Twojego czworonoga. Zalety Sanabelle Adult, struś: Ekskluzywna karma sucha dla kotów powyżej 12. miesiąca, zwłaszcza dla kotów domowych 21% świeżego drobiu: wyjątkowo smaczne i dobrze przyswajalne źródło zwierzęcych białek 5% świeżej wątróbki: dostarcza nadzwyczajnego w smaku, wartościowego białka 4% świeżego mięsa strusia: dostarcza wartościowego białka zwierzęcego i zapewnia wyjątkowy smak i aromat Bez dodatku zbóż zawierających gluten: z lekkostrawnym ryżem Zdrowa skóra i sierść: dzięki wartościowym nienasyconym kwasom tłuszczowym Omega-3 i Omega-6 oraz chelatowi cynku, siemieniu lnianym i biotynie Z ekstraktem jukki schidigera, która wiąże w jelitach substancje o nieprzyjemnym zapachu i dzięki temu redukuje ich wydobywanie się na zewnątrz Z ważnymi, naturalnymi antyoksydantami Zooplus.plZłóż skargę | 56 zł |
Sanabelle Adult Karma sucha Struś 2 kgWyważona zawartość minerałów, pierwiastków śladowych i witamin gwarantuje witalność i radość z życia, a także wspomaga natura... więcejlną odporność organizmu u kota. Wysoki udział białka zwierzęcego ze świeżego mięsa nadaje produktowi zarówno wyjątkową jakość białka, jak i wyjątkową smakowitość (akceptację). Zalety w skrócie: 25% świeżego mięsa: lekkostrawne białka Bezglutenowa receptura: z lekkostrawnym ryżem Z wartościowymi kwasami tłuszczowymi omega-3 i omega-6: Kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 mogą korzystnie wpływać na wygląd sierści i zdrowie skóry Kontrola zapachu: roślina Yucca schidigera może przyczynić się do zredukowania nieprzyjemnego zapachu odchodów Z tauryną: cenna tauryna może wspomagać funkcje serca i wzroku Bez: chemicznych barwników, aromatów i konserwantów oraz soi Wyprodukowano w Niemczech Karma pełnoporcjowa dla kotów, dalsze informacje otrzymają Państwo pod adresem: info@fressnapf. Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 55 zł |
SANABELLE Adult karma dla kota ze strusiem 2 kgPełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów od 12go miesiaca życia.Zbilansow Fera.plZłóż skargę | 55 zł |
SANABELLE Adult karma dla kota ze strusiem 4 kg (2 x 2 kg)Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów od 12go miesiaca życia.Zbilansow Fera.plZłóż skargę | 108 zł |
Modyfikacje Bosch Sanabelle Adult Straub Ostrich
Ceny na Bosch Sanabelle Adult Straub Ostrich |
---|---|---|---|---|
Bosch Sanabelle Adult Straub Ostrich 400 g | od 13 zł | 7 oferty | ||
Bosch Sanabelle Adult Straub Ostrich 2 kg | od 55 zł | 6 oferty | ||
Bosch Sanabelle Adult Straub Ostrich 10 kg | od 156 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 50 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, warzywa, łosoś, kurczak, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 34 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, ryż, kurczak, owoce, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 76 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: królik, ryż, gluten, ziemniak, wątroba, tłuszcz, wysłodki buraczane, drożdże, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, na nerki, v sostave: drób, zboża, jajka, wątróbka drobiowa, śledź, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 82 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, na nerki, v sostave: jagnięcina, drób, zboża, ryby, jajka, super premium
od 44 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kaczka, mąka, ziemniaki, soczewica, groszek, tłuszcz, przepiórka, olej, sól, super premium
od 73 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z indyka, kurczak, zboża, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 67 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: drób, zboża, ryż, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 69 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: zboża, drób, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 70 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: drób, zboża, ryż, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 77 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, ryż, zboża, jajka, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 62 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium