Detektor bezpieczeństwa Bosch ISC-BDL2-WP12GE (F.01U.366.598)
Bosch ISC-BDL2-WP12GE bezpieczeństwaMikrofale |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch ISC-BDL2-WP12GE
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Isc-bdl2-wp12ge motion detector pet friendly 40ft (12m) | 253 zł |
Czujnik Ruchu BOSCH PIR+MW ISC-BDL2-WP12GE | 246 zł |
Czujka ruchu PIR+MW BOSCH ISC-BDL2-WP12GE | 257 zł |
CZUJNIK RUCHU PIR MIKROFALA odporna na zwierzęta | 229 zł |
CZUJKA DUALNA MIKROFALA + PIR ISC-BDL2-WP12GE BOSCH | 224 zł |
BOSCH CZUJNIK RUCHU PIR+MW ISC-BDL2-WP12GE | 198 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →