Odkurzacz
Blaupunkt VCC301
Zdjęcia 4 |
Blaupunkt VCC301 |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blaupunkt 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blaupunkt.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blaupunkt VCC301
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blaupunkt 5901750501739 VCC301 Odkurzacz Bezworkowy 700 W 12 L Biały/Niebi | 249 zł |
Odkurzacz bez worka Blaupunkt VCC301 | 224 zł |
BLAUPUNKT Odkurzacz BLAUPUNKT VCC301 Biało-niebieski | 229 zł |
Blaupunkt Odkurzacz VCC301 Cyklon Bezworkowy HDBAUOBBAUVCB30 | 259 zł |
Blaupunkt VCC301 | 209 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →