Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Blaupunkt Maszynka do mielenia FMM401 HKBAUMMFMM40100Maszynka do mielenia FMM401
Kotlety mielone, pulpety w sosie, sernik to bez wątpienia smaczne dania, które lubią prawie w... więcejszyscy, a dobry kucharz wie, że wszystkie składniki najlepiej zmielić bezpośrednio przed przygotowaniem potrawy. Dlatego każdy, kto dba o zdrowie swojej rodziny, chętnie skorzysta z możliwości, jakie daje elektryczna maszynka do mielenia FMM401 marki Blaupunkt.
Maszynka do mielenia FMM401 marki Blaupunkt umożliwia zmielenie do 2 kg mięsa, owoców, warzyw, ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | | 249 zł | | |
|
| Maszynka do mięsa Blaupunkt FMM401Maszynka do mięsa Blaupunkt 500W 3 sitka 2kg/minKotlety mielone, pulpety w sosie, sernik to bez wątpienia smaczne dania, któr... więceje lubią prawie wszyscy, a dobry kucharz wie, że wszystkie składniki najlepiej zmielić bezpośrednio przed przygotowaniem potrawy. Dlatego każdy, kto dba o zdrowie swojej rodziny, chętnie skorzysta z możliwości, jakie daje elektryczna maszynka do mielenia FMM401 marki Blaupunkt. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRYWysoka wydajność mielenia, do 2 kg/minEfektywny silnik z mocą chwilową do 1500 WFunkcja rewers3 sita ze stali nierdzewnej wysokiej twardości (SUS420) o średnicach otworów: 3, 5, 7 mmMetalowa komora mieleniaCicha praca do: 78 dBWysokiej jakości materiały bezpieczne dla zdrowia (BPA-free)W zestawie: 3 sitka, nożyk, popychaczZasilanie: 220-240 V ~ 50/60 HzMoc: 500 W FunkcjonalnośćKotlety mielone, pulpety w sosie, sernik to bez wątpienia smaczne dania, które lubią prawie wszyscy, a dobry kucharz wie, że wszystkie składniki najlepiej zmielić bezpośrednio przed przygotowaniem potrawy. Dlatego każdy, kto dba o zdrowie swojej rodziny, chętnie skorzysta z możliwości, jakie daje elektryczna maszynka do mielenia FMM401 marki Blaupunkt.Maszynka do mielenia FMM401 marki Blaupunkt umożliwia zmielenie do 2 kg mięsa, owoców, warzyw, czy orzechów w ciągu minuty, jednocześnie bardzo dokładnie mieląc produkty. Mimo tak wysokiej wydajności, urządzenie pracuje stosunkowo cicho – głośność nie przekracza 80 dB. Dzięki temu, korzystanie z maszynki nie jest uciążliwe dla kucharza i domowników. 3 sitaNiezwykle ważnym parametrem maszynki elektrycznej, na który należy zwrócić uwagę, jest jej moc. W modelu FMM401 może ona dojść aż do 1500 W. Dodatkowo urządzenie jest wyposażone w funkcję rewers (tryb wsteczny). Funkcja ta jest niezwykle przydatna, gdy produkty zablokują się w komorze mielenia.Zestaw zawiera 3 sita z wytrzymałej stali nierdzewnej, o średnicach otworów równych 3, 5 i 7 mm, a także nożyk i popychacz. Komfortu pracy dopełnia metalowa komora mielenia oraz tacka podajnika, które są gwarancją długiej i bezawaryjnej pracy urządzenia.Dzięki trzem przyciskom obsługa maszynki FMM401 jest prosta i intuicyjna.W ofercie znajdują się wymienne akcesoria do modelu FMM401: nożyk do maszynki do mielenia (ACC029) oraz zestaw sitek (ACC030). SPECYFIKACJA TECHNICZNAWysoka wydajność mielenia, do 2 kg/minEfektywny silnik z mocą chwilową do 1500 WFunkcja rewers3 sita ze stali nierdzewnej wysokiej twardości (SUS420) o średnicach otworów: 3, 5, 7 mmMetalowa komora mieleniaCicha praca do 78 dBWysokiej jakości materiały bezpieczne dla zdrowia (BPA-free)W zestawie: 3 sitka, nożyk, popychaczZasilanie: 220-240 V ~ 50/60 Hz, moc: 500 WWymiary: 33,4 x 15,3 x 28,8 cmWaga: 1,8 kg Maxelektro.plZłóż skargę | | 249 zł | | |
|
| Blaupunkt FMM401 AGDM-MIEL-BLA-002Maszynka do mielenia FMM401, Blaupunkt Kotlety mielone, pulpety w sosie, sernik to bez wątpienia smaczne dania, które lubią p... więcejrawie wszyscy, a dobry kucharz wie, że wszystkie składniki najlepiej zmielić bezpośrednio przed przygotowaniem potrawy. Dlatego każdy, kto dba o zdrowie swojej rodziny,chętnie skorzysta z możliwości, jakie daje elektryczna maszynka do mielenia FMM401 marki Blaupunkt. Maszynka do mielenia FMM401 marki Blaupunkt umożliwia zmielenie do 2 kg mięsa, owoców, warzyw, czy orzechów w ciągu minuty, jednocześnie bardzo dokładnie mieląc produkty. Mimo tak wysokiej wydajności, urządzenie pracuje stosunkowo cicho – głośność nie przekracza 80 dB. Dzięki temu, korzystanie z maszynki nie jest uciążliwe dla kucharza i domowników. Niezwykle ważnym parametrem maszynki elektrycznej, na który należy zwrócić uwagę, jest jej moc. W modelu FMM401 może ona dojść aż do 1500 W. Dodatkowo urządzenie jest wyposażone w funkcję rewers (tryb wsteczny). Funkcja ta jest niezwykle przydatna, gdy produkty zablokują się w komorze mielenia. Zestaw zawiera 3 sita z wytrzymałej stali nierdzewnej, o średnicach otworów równych 3, 5 i 7 mm, a także nożyk i popychacz. Komfortu pracy dopełnia metalowa komora mielenia oraz tacka podajnika, które są gwarancją długiej i bezawaryjnej pracy urządzenia. Dzięki trzem przyciskom obsługa maszynki FMM401 jest prosta i intuicyjna. W ofercie znajdują się wymienne akcesoria do modelu FMM401: nożyk do maszynki do mielenia (ACC029) oraz zestaw sitek (ACC030). Komputronik.plZłóż skargę | | 249 zł | | |
|
| Maszynka do mięsa BLAUPUNKT FMM401Maszynka do mięsa marki BLAUPUNKT model FMM401. Urządzenie o mocy od 500 do 1500W. Maszynka umożliwia zmielenie do 2 kg mięsa... więcej, owoców, warzyw, czy orzechów w ciągu minuty. Urządzenie wyposażone jest w funkcję rewers. W wyposażeniu otrzymujemy 3 sitka, nożyk i popychacz. Electro.plZłóż skargę | | 239 zł | | |
|
| Blaupunkt Maszynka do mielenia FMM401 124933Maszynka do mielenia FMM401
Maszynka do mielenia FMM401 marki Blaupunkt umożliwia zmielenie do 2 kg mięsa, owoców, warzyw, ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 249 zł | | |