Maszynka do mielenia mięsa Gorenje MG 1802 SJW biały (739980)
Zdjęcia 13 |
Gorenje MG 1802 SJW |
|
Elektryczna maszynka do mielenia mięsa od razu przykuwa uwagę bogatym wyposażeniem, ponieważ duża ilość dysz rozszerza funkcjonalność urządzenia i pomaga w realizacji większej liczby procesów i zadań kulinarnych. Model wyposażony jest w dwa krążki do mięsa mielonego drobnego i grubego (3 i 8 mm), trzy stożki do grubego krojenia, siekania i siekania warzyw, owoców, sera, orzechów i innych produktów, specjalne dysze do formowania domowych kiełbasek i wydrążonych mięsne rurki kebbe, a także wyciskarka do pomidorów, jagód i miękkich warzyw, która skutecznie oddziela czysty sok od miąższu i skórki za pomocą podwójnego wyciskania.
W rezultacie z takim asystentem możesz nie tylko mielić mięso i ryby na mięso mielone, ale także przygotowywać sosy, różne przekąski, siekać składniki do sałatek i robić puste miejsca na ciasta i inne wypieki. Moc Gorenje MG 1802 SJW to 1800 W (ale tylko przy szczytowych obciążeniach przed zablokowaniem), a wydajność nie jest do końca rekordowa - 2,1 kg przetworzonego mięsa na minutę. Ale jest system ochrony przed przeciążeniem, który ochroni urządzenie i wydłuży jego żywotność, oraz funkcja rewersu, która pozwoli szybko i bez wysiłku oczyścić świder z żył i twardych kawałków.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Kup Gorenje MG 1802 SJW biały
Wszystkie ceny 8 →Gorenje Maszynka do mięsa MG1802SJW 1800W HKGORMMMG1802SJ | 587 zł |
Gorenje MG1802SJW biały AGDM-MIEL-GOR-013 | 649 zł |
Gorenje Maszynka do mięsa MG1802SJW 1800W 122756 | 597 zł |
Gorenje Maszynka do mięsa MG1802SJW 1800W 122756 | 574 zł |
Maszynka do mielenia mięsa Gorenje Maszynka do mięsa 1800W MG1800SJW | 573 zł |