Bateria wodociągowa Blanco Daras-F 521751 (521751)
Zdjęcia 4 |
Blanco Daras-F 521751 |
|
Aby oszczędzać energię, podstawowe ustawienie dźwigni sterującej jest ustawione na „zimny start”. Płyta stabilizująca dla większej stabilności baterii
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Daras-F 521751
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO DARAS-F 521751 | 484 zł |
Bateria BLANCO Daras-F 521751 Chrom | 535 zł |
Bateria kuchenna podokienna Blanco Daras-F chrom 521751 | 550 zł |
Bateria BLANCO Daras-F 521751 Chrom | 535 zł |
BLANCO DARAS-F chromowana | 550 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →