Blackview Tab 8 128 GB
Zdjęcia 6 |
Jeden z najtańszych, dużych tabletów multimedialnych z ekranem o przekątnej 10,1 cala, dwoma aparatami, wysokiej jakości głośnikami stereo i szybkim modułem Wi-Fi. Wyświetlacz oparty na wysokiej jakości matrycy IPS, charakteryzuje się rozdzielczością FullHD 1920x1200 (224 dpi), szerokimi wygodnymi kątami widzenia i obsługuje technologię multi-touch. Tablet Blackview Tab 8 128 GB pozycjonowany jest jako produkt niedrogi w podstawowej kategorii cenowej, przeznaczony do wykonywania stosunkowo prostych zadań o charakterze domowym i zawodowym.
Bez problemu radzi sobie z surfowaniem po Internecie, zwykłymi grami oraz odtwarzaniem treści audio i wideo w wysokiej i ultrawysokiej rozdzielczości. Przyda się do tworzenia wygodnych elektronicznych menu w zakresie sprzedaży różnorodnych towarów i usług, pomoże w organizacji operacyjnej komunikacji głosowej i wideo. Nadaje się do wykonywania różnego rodzaju zadań związanych z księgowością handlową/ekonomiczną i inwentaryzacją.
Przyzwoity poziom wydajności zapewnia platforma sprzętowa Spreadtrum w postaci połączenia 8-rdzeniowego procesora ARM Unisoc SC9863SA z 4 GB RAM-u i 128 GB pamięci stałej. Szybki dwuzakresowy moduł Wi-Fi w standardzie 802.11n/ac/ax (2,4/5 GHz) jest w stanie obsłużyć szybkie połączenie z siecią globalną. Dostępny jest Bluetooth 5.0 do łączenia się z urządzeniami peryferyjnymi i głośnikami mobilnymi. Pamięć stałą można rozszerzyć instalując kartę pamięci microSD/SDHC/SDXC o pojemności do 1 TB.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blackview 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blackview.
Kup Blackview Tab 8 128 GB
Wszystkie ceny 12 →Blackview Tablet 10 Cali Tab 8 WiFi Android 12 Tablet 7GB 64GB5G/24G WiFi | 437 zł |
Tablet BLACKVIEW Tab 8 10.1" 4/128 GB Wi-Fi Niebieski | 550 zł |
Blackview TAB 8 WiFi 4/128GB Grey TB-AND-BLV-0034 | 466 zł |
Tablet BLACKVIEW Tab 8 10.1" 4/128 GB Wi-Fi Szary | 650 zł |
Tablet Blackview Tab8 10.1" 128 GB Szare (TAB8WIFI-128-GY/BV) | 498 zł |
Modyfikacje Blackview Tab 8
Ceny na Blackview Tab 8 |
---|---|---|---|---|
Blackview Tab 8 64 GB | od 1 300 zł | 1 oferta | ||
Blackview Tab 8 128 GB | od 437 zł | 13 oferty |