Plecak Black Diamond Creek Transit 32 32 l
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Black Diamond Creek Transit 32 22 l32 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black Diamond 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black Diamond.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black Diamond Creek Transit 32 32 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Black Diamond Creek Transit plecak 50 cm 32 l czarny czarny 50 cm Plecak B | 631 zł |
Plecak codzienny Black Diamond Creek Transit 32 - sargeant | 560 zł |
Plecak codzienny Black Diamond Creek Transit 32 - black | 560 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Black Diamond Creek Transit 32
Ceny na Black Diamond Creek Transit 32 |
---|---|---|---|---|
Black Diamond Creek Transit 22 22 l | od 401 zł | 6 oferty | ||
Black Diamond Creek Transit 32 32 l | od 560 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →