Odżywka białkowa BioTech Micellar Casein 2.3 kg
BioTech Micellar Casein 2.27 kg 0.9 kg2.3 kg |
|
Białkowa marka BioTech klasy średniej to suplement sportowy oparty na micelarnej kazeinie. To źródło białka należy do kategorii wolnostrawnych, czyli zapewnia długotrwałe uczucie sytości i chroni mięśnie przed zniszczeniem podczas snu lub podczas długich przerw w jedzeniu. Sportpit jest oferowany w różnych opcjach pakowania: oprócz puszki o wadze 2,3 kg możesz wziąć wersję 900 gram lub nawet jednorazową torebkę na próbki (30 g).
W sprzedaży dostępny jest również BioTech Micellar Casein 2,3 kg protein w jednym z 4 smaków: herbatnik ze śmietanką, truskawka, czekolada i wanilia. Zawartość białka w porcji to 22 gramy (stężenie około 73%), natomiast kompozycja pozbawiona jest glutenu, oleju palmowego i innych „niepożądanych” składników. Jednocześnie deklaruje się obecność 4,3 g BCAA na dawkę i zwiększone proporcje glutaminy (prawie 6 gramów). Jednocześnie ilość cukru i tłuszczu jest minimalna (odpowiednio 4,8 i 3 g na 100 gramów proszku). Wartość energetyczna również nie jest wysoka (około 105 kcal w porcji), co sprawia, że suplement można z równym powodzeniem stosować zarówno w suszeniu, jak i przybieraniu na masę.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BioTech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BioTech.
Kup BioTech Micellar Casein 2.3 kg
Biotech Usa Micellar Casein 2270G | 279 zł |
Biotech Usa Micellar Casein 2270G Chocolate | 219 zł |
Micellar Casein 2270G | 279 zł |
Biotech USA Micellar Casein 2270g | 229 zł |
Biotech Usa Micellar Casein 2270G Chocolate | 229 zł |
Modyfikacje BioTech Micellar Casein
Ceny na BioTech Micellar Casein |
---|---|---|---|---|
BioTech Micellar Casein 0.9 kg | od 99 zł | 8 oferty | ||
BioTech Micellar Casein 2.3 kg | od 219 zł | 5 oferty |