Masażer ręczny Beurer MG 40
Beurer MG 40 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beurer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beurer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beurer MG 40
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Beurer MG 40 urządzenie do masażu na podczerwień 648.25 | 120 zł |
Masażer do ciała Beurer MG 40 biało AGDM-MAS-BEU-003 | 129 zł |
Masażer ręczny BEURER MG 40 | 120 zł |
Masażer ręczny BEURER MG 40 VR742/58 | 140 zł |
Masażer Beurer MG 40 | 139 zł |
Masażer na podczerwień BEURER MG 40 | 136 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →