Ручний масажер Beurer MG 40
Beurer MG 40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer MG 40
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Beurer MG 40 urządzenie do masażu na podczerwień 648.25 | 120 zł |
Masażer do ciała Beurer MG 40 biało AGDM-MAS-BEU-003 | 129 zł |
Masażer ręczny BEURER MG 40 | 120 zł |
Masażer ręczny BEURER MG 40 VR742/58 | 140 zł |
Masażer Beurer MG 40 | 139 zł |
Masażer na podczerwień BEURER MG 40 | 136 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →