Zacisk Bessey LM20-8 200 mm
Bessey LM20-8 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bessey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bessey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Bessey LM20-8
Ceny na Bessey LM20-8 |
---|---|---|---|---|
Bessey LM15-8 150 mm | od 52 zł | 2 oferty | ||
Bessey LM20-8 200 mm | od 62 zł | 2 oferty | ||
Bessey LM25-8 250 mm | od 86 zł | 2 oferty | ||
Bessey LM30-8 300 mm | od 63 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →