Wanna Besco Talia 140x70 cm
Besco Talia 140x70 |
|
Dodatkowo wannę można uzupełnić o uchwyty i zagłówek
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Talia 140x70 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna do zabudowy Besco Talia 140x70 cm prostokątna biały połysk WAT | 699 zł |
BESCO WAT-140-PK Besco Talia wanna prostokątna 140x70 cm biała #WAT-140-PK | 759 zł |
PMD Piramida Wanna TALIA 140x70 !! ODBIÓR, DOSTAWA W WARSZAWIE!!! WYSYŁKA | 659 zł |
Wanna prostokątna Besco Talia 140x70- DODATKOWO 5 RABATU NA KOD BESCO5 | 783 zł |
Besco Talia 140x70cm Wanna prostokątna | Darmowa dostawa | 760 zł |
PMD Piramida Besco Talia Wanna prostokątna 140x70 cm, biała WAT-140-PK - o | 750 zł |
Modyfikacje Besco Talia
Ceny na Besco Talia |
---|---|---|---|---|
Besco Talia 100x70 cm | od 539 zł | 1 oferta | ||
Besco Talia 110x70 cm | od 494 zł | 2 oferty | ||
Besco Talia 120x70 cm | od 539 zł | 2 oferty | ||
Besco Talia 130x70 cm | od 639 zł | 1 oferta | ||
Besco Talia 140x70 cm | od 659 zł | 6 oferty | ||
Besco Talia 150x70 cm | od 415 zł | 6 oferty | ||
Besco Talia 160x75 cm | od 903 zł | 4 oferty | ||
Besco Talia 160x75 cm z uchwytami i zagłówkiem | od 1 256 zł | 4 oferty | ||
Besco Talia 170x75 cm | od 876 zł | 6 oferty | ||
Besco Talia 170x75 cm z uchwytami i zagłówkiem | od 1 291 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →