Brodzik Besco Nox 120x90
Zdjęcia 13 |
Besco Nox 120x90 |
|
Można zainstalować na podłodze lub zlicować z podłogą. Gwarancja producenta - 10 lat
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Nox 120x90
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Brodzik prostokątny Besco Nox 90x120 biały odlew mineralny BMN120-90 | 1 749 zł |
Besco brodzik prostokątny 120 x 90 x 3,5 Nox black + czarna kratka BMN120- | 2 560 zł |
BESCO BMN120-90-CC Besco Nox UltraSlim Black brodzik 120x90 cm prostokątny | 2 539 zł |
Besco Nox ultraslim black 120x90cm brodzik prostokątny czarny/czarny BMN12 | 2 540 zł |
Besco Brodzik prostokątny Besco Nox 90x120 czarny odlew mineralny BMN120-9 | 2 329 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Besco Nox 120x90
Ceny na Besco Nox 120x90 |
---|---|---|---|---|
Besco Nox 100x80 | od 1 399 zł | 10 oferty | ||
Besco Nox 100x90 | od 1 469 zł | 10 oferty | ||
Besco Nox 110x90 | od 1 559 zł | 6 oferty | ||
Besco Nox 120x80 | od 1 659 zł | 6 oferty | ||
Besco Nox 120x90 | od 1 749 zł | 10 oferty | ||
Besco Nox 130x90 | od 1 999 zł | 9 oferty | ||
Besco Nox 140x90 | od 2 099 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →