Wanna Besco Milena 150x69.5 cm z uchwytami i zagłówkiem
Zdjęcia 3 |
Besco Milena Premium 150x70 150x69.5 cm150x69.5 cm z uchwytami i zagłówkiem |
|
Dodatkowo można go uzupełnić o hydromasaż, zagłówek, uchwyty, stelaż z nogami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Milena 150x69.5 cm z uchwytami i zagłówkiem
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna narożna prawa Besco Milena Premium 150x70 cm asymetryczna biał | 1 539 zł |
BESCO WAM-150-NL$ Besco Milena Premium wanna narożna 150x70 cm asymetryczn | 1 484 zł |
Wanna narożna Besco Mini 150x70 lewa- DODATKOWO 5 RABATU NA KOD BESCO5 | 932 zł |
Besco Wanna narożna lewa Besco Milena Premium 150x70 cm asymetryczna biały | 1 539 zł |
BESCO WAM-150-NL WANNA MILENA 150 P 150 x 70 BESCO WAM-150-NL | 994 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Besco Milena
Ceny na Besco Milena |
---|---|---|---|---|
Besco Milena 150x69.5 cm | od 899 zł | 3 oferty | ||
Besco Milena 150x69.5 cm z uchwytami i zagłówkiem | od 925 zł | 10 oferty |
Polecamy