Projektor BenQ TH685i (9H.JNK77.17E)
Zdjęcia 6 |
Wielofunkcyjny projektor SMART DLP z matrycą o rozdzielczości FullHD, imponującą maksymalną jasnością, wysokiej jakości optyką i obsługą wyjścia obrazu o wysokim zakresie dynamiki (HDR, HLG). Jest pozycjonowany jako produkt wielofunkcyjny w średnim przedziale cenowym 2021, który może stać się kluczowym elementem domowego centrum multimedialnej rozrywki. Nadaje się do wyświetlania filmów na dużym ekranie, dynamicznych transmisji sportowych i strumieniowego przesyłania wideo o wysokiej szybkości transmisji bitów.
Dzięki minimalnemu opóźnieniu wejścia (około 10 ms) i zwiększonej częstotliwości odświeżania (120 Hz), projektor BenQ TH685i zapewnia najbardziej komfortową rozgrywkę na dowolnej konsoli do gier, komputerze osobistym lub laptopie. Wygenerowany obraz posiada poprawną naturalną reprodukcję barw (30-bit), co zwiększa realizm i zwiększa stopień zaangażowania odbiorców. Może tworzyć projekcje o przekątnej do 7,6 m (optymalna przekątna to 2,5 m z odległości 2,5 m).
Dzięki wysokiej jasności lampy (do 3500 lumenów) oraz technologii automatycznej regulacji, pewnie sprawdza się w oświetlonych pomieszczeniach. Wysokiej jakości szklany układ optyczny jest wyposażony w obiektyw z zoomem 1,3x i obsługuje automatyczną pionową korekcję trapezu. Platforma oprogramowania Android TV zapewnia łatwe połączenie z globalną siecią (za pomocą modułu Wi-Fi 4) oraz dostęp do licznych aplikacji z katalogu Google Play.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BenQ 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BenQ.
Kup BenQ TH685i
Benq TH685i projektor wideo Standard throw projector 3500 ANSI lumenów DLP | 4 040 zł |
BenQ TH685i DLP Full HD | 3 599 zł |
BenQ TH685i DLP Full HD | 3 799 zł |
Benq Ultra-Low Input Lag HDR Console Gaming Projector TH685i Full HD (1920 | 4 573 zł |
Benq Th685i 3500 Lumens Dlp Projector Posrebrzany 9H.JNK77.17E | 3 726 zł |