Kask motocyklowy Bell Drifter DLX
Zdjęcia 7 |
Bell Drifter DLX |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bell Drifter DLX
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bell Kask mtb BELL DRIFTER matte gloss black gray roz. L (58–62 cm) (NEW) | 347 zł |
Bell, Kask MTB, Drifter Logic, szary, pomarańczowy, rozmiar M | 340 zł |
Bell Kask Mtb Drifter szary r. M | 340 zł |
Bell Kask Drifter Integrated Mips matowy srebrny r. M | 326 zł |
Bell, Kask MTB, Drifter, czarno-szary, rozmiar L | 300 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →