Wanna Beliani Nevis 160x75 cm
Zdjęcia 18 |
Beliani Nevis 160x75 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beliani Nevis 160x75 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wanna wolnostojąca biała akrylowa 160 x 75 cm system przelewowy owalna ret | 3 519 zł |
Wanna wolnostojąca 160 x 75 cm biała NEVIS Lumarko! | 4 504 zł |
Wanna wolnostojąca 160 x 75 cm biała NEVIS | 3 519 zł |
Modyfikacje Beliani Nevis
Ceny na Beliani Nevis |
---|---|---|---|---|
Beliani Nevis 160x75 cm | od 3 519 zł | 3 oferty | ||
Beliani Nevis 170x80 cm | od 3 799 zł | 5 oferty | ||
Beliani Nevis 170x80 cm wzmocnienie | od 3 489 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →