Kuchenka Beko FSM 52339 DWDS biały (7786982132)
Zdjęcia 6 |
Beko FSM 52339 DWDS biały biały stal nierdzewna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beko.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beko FSM 52339 DWDS biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchnia BEKO FSM52339DWDS SteamAid™ | 1 500 zł |
Kuchnia BEKO FSM52339DWDS SteamAid™ 7786982132 | 1 500 zł |
Modyfikacje Beko FSM 52339 DWDS
Ceny na Beko FSM 52339 DWDS |
---|---|---|---|---|
Beko FSM 52339 DWDS biały | od 1 500 zł | 3 oferty | ||
Beko FSM 52339 DXDS stal nierdzewna | od 1 400 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →