Wiatrówka Beeman Sniper 1920
Beeman Sniper 1920 |
|
Wiatrówka sprężynowo-tłokowa, wykonana na obraz i podobieństwo popularnej wojskowej „pistoletu” M16. Model został wydany z myślą o strzelaniu sportowym i rekreacyjnym. Amunicją do niego są pociski zwykłego kalibru 4,5 mm, które opuszczają lufę z początkową prędkością lotu około 183 m / s. System napinania w konstrukcji karabinu jest reprezentowany przez łamanie lufy po każdym strzale.
Mówiąc najprościej, karabin jest jednostrzałowy. Beeman Sniper 1920 ma gwintowaną lufę 510 mm, krętliki zawieszenia, trwałą plastikową kolbę i przedramię, które są odporne na uderzenia i uszkodzenia. Aby zapobiec przypadkowym strzałom, karabin posiada automatyczny bezpiecznik. Mechaniczne przyrządy celownicze modelu wyposażone są w pręty światłowodowe - ułatwiają celowanie w warunkach słabego oświetlenia otoczenia. Pod lufą karabinu umieszczono szynę Weaver/Picatinny służącą do zamocowania body kitu taktycznego na wzór dwójnogu lub granatnika. Waga broni w kolekcji to 3,15 kg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beeman 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beeman.
Kup Beeman Sniper 1920
Karabinek wiatrówka BEEMAN SNIPER 1920 4,5mm TRUGLO do17J (B-1920) | 365 zł |
BEEMAN Wiatrówka karabinek BEEMAN USA SNIPER m.1920 k.4,5mm do17J TRU GLO | 430 zł |
Wiatrówka karabinek BEEMAN 1920 SNIPER kal.4,5mm Ekp<17J | 433 zł |