BASEUS Encok WM01 Plus
Wideo 2Zdjęcia 7 |
BASEUS Encok WM01 Plus |
|
Niedrogie prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne z wysokiej jakości dźwiękiem, wygodnym sterowaniem dotykowym i dużą autonomią. Są udoskonaloną wersją popularnego modelu BASEUS Encok WM01, który różni się od niego pojemniejszą obudową baterii oraz cyfrowym wskaźnikiem poziomu naładowania. Odpowiedni dla użytkowników, którzy potrzebują długoterminowej autonomii podczas wycieczek, wypraw i podróży służbowych.
Cyfrowy wskaźnik pozwala dokładnie ocenić pozostałą energię i naładować etui na czas. Słuchawki BASEUS Encok WM01 Plus obsługują bezprzewodowy interfejs Bluetooth 5.0, który zapewnia energooszczędność, wysoką stabilność połączenia, mniejsze opóźnienia i minimalny czas ponownego podłączenia do źródła. Dostępny w trzech różnych kolorach nadwozia, aby spodobać się młodszym odbiorcom.
Słuchawki zostały wyposażone w mikrofony dookólne, które zapewniają pewną transmisję głosu i umożliwiają komunikację z abonentami telefonii komórkowej w trybie głośnomówiącym. Ładowanie akumulatorów Li-Pol wystarcza na 5 godzin dźwięku, a użycie etui ładującego z mocowaniem magnetycznym wydłuża ten czas 10-krotnie. Gwarantowana kompatybilność z szeroką gamą gadżetów działających zarówno na Androidzie, jak i iOS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Kup BASEUS Encok WM01 Plus
Wszystkie ceny 9 →Baseus Encok WM01 Plus TWS bezprzewodowe dokanałowe słuchawki Bluetooth 5. | 175 zł |
Dokanałowe Baseus Encok WM01 Plus Czarne SL-BT-BSUS-0012 | 98 zł |
Słuchawki Baseus Encok WM01 Plus (NGWM010002) | 101 zł |
BASEUS słuchawki bezprzewodowe / bluetooth TWS Encok WM01 Plus czarna NGWM | 119 zł |
Słuchawki Baseus Encok WM01 Plus bezprzewodowe bluetooth powerbank (różowe | 175 zł |