Opona zimowa Barum Polaris 5 225/60 R17 103V
Wideo 3Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Barum Polaris 5 225/60 R17 103V 225/60 R17 103 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barum Polaris 5 225/60 R17 103V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Barum Polaris 5 ( 225/60 R17 103V XL EVc ) 15411860000 | 640 zł |
Barum Polaris 5 (225/60 R17 103V) 15411860000 | 639 zł |
Opona Barum 225/60R17 POLARIS 5 XL FR M+S 103V - opony terenowe 1541186 | 644 zł |
Barum Polaris 5 ( 225/60 R17 103V XL EVc ) | 648 zł |
Opony zimowe 225/60R17 103V Polaris 5 Barum | 589 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Barum Polaris 5 225/60 R17 103V
Ceny na Barum Polaris 5 225/60 R17 103V |
---|---|---|---|---|
Barum Polaris 5 225/60 R17 103V | od 589 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →