Opona zimowa Barum Polaris 5 225/45 R19 96V
Wideo 3Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Barum Polaris 5 225/45 R19 96V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barum Polaris 5 225/45 R19 96V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Barum Polaris 5 (225/45 R19 96V) 15413810000 | 700 zł |
Opona Barum 225/45R19 POLARIS 5 XL FR M+S 96V - opony terenowe 1541381 | 709 zł |
Barum Polaris 5 ( 225/45 R19 96V XL EVc ) 15413810000 | 701 zł |
Barum Polaris 5 ( 225/45 R19 96V XL EVc ) | 710 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →