Opona zimowa Barum Polaris 5 205/55 R16 91H
Wideo 3Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Barum Polaris 5 205/55 R16 91H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barum Polaris 5 205/55 R16 91H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Barum Polaris 5 (205/55 R16 91H) 15413370000 | 398 zł |
Opona Barum 205/55R16 POLARIS 5 M+S 91H - opony zimowe 1541337 | 362 zł |
Barum Polaris 5 ( 205/55 R16 91H EVc ) | 368 zł |
Barum Polaris 5 ( 205/55 R16 91H EVc ) 15413370000 | 363 zł |
Opony zimowe 205/55R16 91H Polaris 5 Barum | 306 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Barum Polaris 5 205/55 R16 91H
Ceny na Barum Polaris 5 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Barum Polaris 5 205/55 R16 91H | od 306 zł | 5 oferty | ||
Barum Polaris 5 205/55 R16 91T | od 317 zł | 4 oferty | ||
Barum Polaris 5 205/55 R16 94H | od 428 zł | 3 oferty | ||
Barum Polaris 5 205/55 R16 94V | od 511 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →