Lalka Barbie Made To Move GXF06
Zdjęcia 6 |
Barbie Made To Move GXF06 |
|
Lalka z kolekcji Barbie Made to Move jest miłośniczką sportu i aktywnego trybu życia. Aby być w ciągłym ruchu, jej ciało ma 22 „stawy” w szyi, ramionach, łokciach, nadgarstkach, tułowiu, biodrach, udach, kolanach i kostkach, co pozwala lalce być giętkim, zginać ręce i nogi, i naśladować rzeczywiste ruchy podczas treningów. Ciemne włosy Barbie Made To Move GXF06 są związane w kucyk, a strój jest sportowy. Lalka ma na sobie siateczkowy top i wygodne legginsy, które nadają się do treningu, jogi i medytacji. Ona nie ma na sobie butów. Wysokość zabawki to 29 cm, producent zaleca zakup dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barbie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barbie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barbie Made To Move GXF06
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mattel Barbie Lalka Made to Move Niebieskie ubranko GXF06 Mattel | 105 zł |
Barbie Made To Move Wielokolorowy GXF06 | 73 zł |
Barbie Lalka Made to Move Niebieskie ubranko | 110 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →