Namiot Bach Apteryx 2 (282976)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Bach Apteryx 2
2 -osobowe
2.4 kg
3 -osobowe 2.8 kg
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:2
Sezon:zima, wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:nylon
Materiał podłogi:nylon
Waga:2.4 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Bach Apteryx 2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bach Tent Apteryx 2 namiot 2-osobowy willow bough green B4-W-282976 | 3 657 zł |
Bach Apteryx 2 Tent Zielony 2 Places | 4 136 zł |
Bach Apteryx 2 Protective Footprint Zielony | 631 zł |
Bach Apteryx 2 Rod Set Posrebrzany | 512 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bach Apteryx 2
Ceny na Bach Apteryx 2 |
---|---|---|---|---|
Bach Apteryx 2 | od 3 657 zł | 4 oferty | ||
Bach Apteryx 3 | od 551 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →