Mikrofon Azden SGM-990
Zdjęcia 4 |
Azden SGM-990 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Azden 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Azden.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Azden SGM-990
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Azden SGM-990 mikrofon do kamery | 646 zł |
Azden Shotgun Microphone SGM-990+I Mobile AF-A-AZDN-010 | 389 zł |
Mikrofon Azden Shotgun SGM-99 + Mobile Azden | 389 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →