Ekran projekcyjny Avtek Tripod PRO 200
Avtek Tripod PRO 200 100 "111 " |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Avtek 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Avtek.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Avtek Tripod PRO 200
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Avtek International 1EVT14 Ekran Projekcyjny Czarny | 476 zł |
AVTek Ekran na statywie Tripod PRO 200 (1:1, 200x200cm, Matt White, czarne | 361 zł |
Ekran projekcyjny AVTEK TRIPOD Pro 200 | 379 zł |
Ekran projekcyjny na statywie AVTEK, 108', 200x200, 1:1, biały matowy | 478 zł |
AVTek Ekran na statywie Tripod PRO 200 (1:1, 200x200cm, Matt White, czarne | 395 zł |
pokaż 9 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości ekranu projekcyjnego Avtek Tripod PRO 200:
- Statyw w zestawie
Modyfikacje Avtek Tripod PRO 200
Ceny na Avtek Tripod PRO 200 |
---|---|---|---|---|
Avtek Tripod PRO 180 | od 369 zł | 16 oferty | ||
Avtek Tripod PRO 200 | od 361 zł | 14 oferty |
Polecamy