Ekran projekcyjny Avtek Fold 360
Zdjęcia 3 |
Avtek Fold 360 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Avtek 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Avtek.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Avtek Fold 360
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Avtek RP FOLD 360 [4:3] - Powierzchnia do projekcji tylnej PJ-E-AVT-101 | 1 749 zł |
Ekran do projektora Avtek Fold 360 | 4 256 zł |
Ekran projekcyjny ramowy AVTEK FOLD 360 (rozwijane ręcznie; 365,8 x 274,3 | 3 935 zł |
Avtek FOLD 360 | 5 459 zł |
Avtek FOLD 360 [4:3] PJ-E-AVT-092 | 4 299 zł |
Ekran projekcyjny ramowy AVTEK FOLD 360 (rozwijane ręcznie; 365,8 x 274,3 | 4 364 zł |
Modyfikacje Avtek Fold 360
Ceny na Avtek Fold 360 |
---|---|---|---|---|
Avtek Fold 240 | od 3 185 zł | 10 oferty | ||
Avtek Fold 300 | od 3 402 zł | 6 oferty | ||
Avtek Fold 360 | od 1 749 zł | 6 oferty | ||
Avtek Fold 500 | od 6 690 zł | 4 oferty |
Polecamy