Ekran projekcyjny Avtek Fold 300
Zdjęcia 3 |
Avtek Fold 300 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Avtek 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Avtek.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Avtek Fold 300
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Avtek International 1EVF12 4 3 wyświetlacze projekcyjne ekran projekcyjny | 5 045 zł |
Avtek FOLD 300 [4:3] PJ-E-AVT-091 | 3 699 zł |
Ekran projekcyjny ramowy AVTEK FOLD 300 (304,8 x 228,6 cm; 4:3) | 3 402 zł |
Avtek FOLD 300 | 5 199 zł |
Ekran projekcyjny ramowy AVTEK FOLD 300 (304,8 x 228,6 cm; 4:3) | 3 779 zł |
Projektory, ekrany, monitory interaktywne - Profesjonalne doradztwo - Kont | 3 698 zł |
Modyfikacje Avtek Fold 300
Ceny na Avtek Fold 300 |
---|---|---|---|---|
Avtek Fold 240 | od 3 185 zł | 12 oferty | ||
Avtek Fold 300 | od 3 402 zł | 6 oferty | ||
Avtek Fold 360 | od 1 749 zł | 7 oferty | ||
Avtek Fold 500 | od 6 690 zł | 3 oferty |
Polecamy