Słuchawki
Austrian Audio HI-X65
Wideo 11Zdjęcia 8 |
Austrian Audio HI-X65 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Austrian Audio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Austrian Audio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Austrian Audio HI-X65
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Austrian Audio Hi-X65 słuchawki nauszne wysoki komfort dzięki specjalnym p | 1 588 zł |
Austrian Audio Austrian Audio Hi-X65 Black HI-X65 | 1 429 zł |
Austrian Audio Hi-X65 Profesjonalne słuchawki AUA0025 | 1 653 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →