Subwoofer Audio Pro SW-5
Zdjęcia 6 |
Audio Pro SW-5
2021 rok
Rodzaj:aktywny
Montaż:wolnostojący
Wykonanie:zamknięte
Moc:150 W
Pasmo przenoszenia:35 – 130 Hz
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne SW-5
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Audio Pro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Audio Pro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Audio Pro SW-5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Audio Pro SW-5 | 1 699 zł |
Audio Pro SW-5 | 1 399 zł |
Audio Pro Audio Pro SW-5 White White APSW5/WHT.01 | 1 559 zł |
Audio Pro Audio Pro SW-5 Black Black APSW5/BLK.01 | 1 689 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →