Kolumny głośnikowe Audio Pro A38
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Audio Pro A38 |
|
Wbudowany moduł Wi-Fi. Wsparcie dla internetowych serwisów muzycznych. Połączenie bezprzewodowe.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Audio Pro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Audio Pro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Audio Pro A38
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Audio Pro A38 Czarny | 2 999 zł |
Kolumny głośnikowe AUDIO PRO A38 Czarny (2 szt.) A28 CZARNE | 2 999 zł |
Audio Pro Audio Pro A38 Black Black A38-BLACK | 4 219 zł |
Audio Pro A38 Biały 2szt. | 2 999 zł |
Audio Pro A38 | 1 500 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →