Акустична система Audio Pro Drumfire
Фото 12 |
Audio Pro Drumfire |
|
Підтримка WiFi. Входячи для LAN-кабелю. Управління зі смартфона.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Audio Pro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Audio Pro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Audio Pro Drumfire
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Audio Pro Drumfire II mocny głośnik WiFi Multiroom bezprzewodowy z Bluetoo | 3 035 zł |
Audio Pro DRUMFIRE D-2 - White | 1 899 zł |
Audio Pro Audio Pro Drumfire II White White DRUMFIRE-II-WHITE | 3 629 zł |
Audio Pro Drumfire II mocny głośnik WiFi Multiroom bezprzewodowy z Bluetoo | 3 034 zł |
Audio Pro Drumfire-D2 bardzo mocny głośnik multiroom z Bluetooth i WiFi gł | 1 567 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →