Laptop Asus Vivobook Pro 14 K3400PH
Wideo 1Zdjęcia 41 |
Polecane produktyLaptopy Asus →
od 4 999 zł
17.3 ", 1920x1080 (16:9), IPS, Core i5, 1135G7, 2.4 GHz, RAM 16 GB, DDR4, brak możliwości rozbudowy pamięci RAM, Iris Xe Graphics G7 80EUs, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen1, Windows 10 Pro, szybkie ładowanie, 2.1 kg
od 4 999 zł
15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, Core i7, 12650H, 1.7 GHz, RAM 16 GB, DDR4, UHD Graphics 64EUs, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, czytnik linii papilarnych, 1.77 kg
od 4 999 zł
15.6 ", 2880x1620 (16:9), OLED, 120 Hz, Ryzen 7, 5800H, 3.2 GHz, RAM 16 GB, DDR4, brak możliwości rozbudowy pamięci RAM, Vega 8, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, szybkie ładowanie, czytnik linii papilarnych, 1.8 kg
od 4 999 zł
do gier, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, 300 Hz, Ryzen 7, 6800H, 3.2 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 3060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, bez kamery, 2.3 kg
od 4 999 zł
do gier, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, Ryzen 5, 5600H, 3.3 GHz, RAM 16 GB, DDR4, brak możliwości rozbudowy pamięci RAM, RTX 3050 Ti, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen1, Windows 10 Home, Wi-Fi 6, szybkie ładowanie, 2.3 kg
od 4 999 zł
wyświetlacz 16 ", 2560x1600 (16:10), procesor Intel, Core i7, GPU Iris Xe Graphics G7 96EUs, pamięć RAM 16 GB, dysk 512 GB, waga 2 kg
od 4 999 zł
konwertowalny 360°, Intel Evo, 16 ", dotykowy, 2560x1600 (16:10), IPS, Core i7, 1360P, 1.6 GHz, RAM 16 GB, LPDDR5, Iris Xe Graphics G7 96EUs, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, szybkie ładowanie, FaceID, pojemna bateria+, 2 kg
od 4 743 zł
wyświetlacz 15.6 ", 1920x1080 (16:9), procesor Intel, Core i7, GPU Iris Xe Graphics G7 96EUs, pamięć RAM 16 GB, dysk 512 GB, waga 1.74 kg
od 4 743 zł
15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, Core i7, 1265U, 1.3 GHz, RAM 16 GB, DDR4, Iris Xe Graphics G7 96EUs, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6E, szybkie ładowanie, czytnik linii papilarnych, FaceID, pojemna bateria+, 1.74 kg
od 4 999 zł
ultrabook, 14 ", 1920x1080 (16:9), IPS, Core i5, 1235U, 0.9 GHz, RAM 16 GB, DDR4, Iris Xe Graphics G7 80EUs, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6E, 3G, LTE, szybkie ładowanie, czytnik linii papilarnych, pojemna bateria+, 1.37 kg
od 5 000 zł
do gier, 17.3 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Ryzen 5, 7535HS, 3.3 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4050, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen1, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, obsługa VR, 2.7 kg
od 5 000 zł
do gier, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Core i5, 12450H, 1.5 GHz, RAM 16 GB, DDR4, RTX 3050, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen1, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, szybkie ładowanie, 2.3 kg
od 5 000 zł
wyświetlacz 17.3 ", 1920x1080 (16:9), procesor Intel, Core i5, GPU RTX 2060, pamięć RAM 16 GB, dysk 512 GB, waga 3 kg
od 5 000 zł
do gier, 17.3 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, Core i5, 9300H, 2.4 GHz, RAM 16 GB, DDR4, RTX 2060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen1, Endless OS, obsługa VR, 3 kg
od 5 000 zł
Intel Evo, 15.6 ", 2880x1620 (16:9), OLED, 120 Hz, Core i5, 13500H, 1.9 GHz, RAM 16 GB, LPDDR5, A350M, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, szybkie ładowanie, czytnik linii papilarnych, 1.7 kg
Modyfikacje Asus Vivobook Pro 14 K3400PH 1
Ten model nie jest dostępny w sprzedaży |
Wideo recenzje