Laptop Asus ExpertBook B1 B1502CBA [B1502CBA-BQ0147X]
Wideo 1Zdjęcia 26 | od 2 551 do 2 900 zł Porównaj ceny 12 →Wyświetlacz:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Procesor:Core i5, 1235U, 0.9 GHz Karta graficzna:Iris Xe Graphics G7 80EUs Pamięć RAM:8 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:Windows 11 Pro Waga laptopa:1.69 kg |
Modyfikacje Asus ExpertBook B1 B1502CBA 7
Dane techniczne
Asus ExpertBook B1 B1502CBA [B1502CBA-BQ0147X] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Asus ExpertBook B1 B1502CBA [B1502CBA-BQ0147X]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Asus Notebook B1502CBA-BQ0147X i5 1235U 8GB/512GB/Windows11 Pro 36 mies gw | 2 666 zł |
Laptop ASUS ExpertBook B1502CBA-BQ0147X 15.6" i5-1235U 8GB RAM 512GB SSD W | 2 900 zł |
Asus Notebook B1502CBA-BQ0147X i5 1235U 8GB/512GB/Windows11 Pro 36 mies gw | 2 691 zł |
Laptop ASUS ExpertBook B1502CBA-BQ0147X 15.6" i5-1235U 8GB RAM 512GB SSD W | 2 900 zł |
Asus Notebook B1502CBA-BQ0147X i5 1235U 8GB/512GB/Windows11 Pro 36 mies gw | 2 718 zł |
więcej ofert 7 → |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy