Bateria wodociągowa Armatura Selen 4412-815-00
Armatura Selen 4412-815-00 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Armatura 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Armatura.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Armatura Selen 4412-815-00
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria umywalkowa KFA Selen stojąca chrom (4412-815-00) | 183 zł |
Kfa Selen bateria umywalkowa stojąca chrom 4412-815-00 | 201 zł |
ARMATURA KRAKÓW 4412-815-00 ARMATURA KRAKÓW-KFA 4412-815-00 SELEN UMYWALKO | 215 zł |
Modyfikacja modelu:
- art. 4412-815-00 - zaopatrzenie w wodę z wężami elastycznymi (przyłącze 3/8")
- art. 4412-814-00 - zaopatrzenie w wodę z wężami elastycznymi (przyłącze 1/2")
PolecamyPorównaj w tabeli →