Gitara elektryczna ARIA 714-Mk2
Wideo 14 |
ARIA 714-Mk2
Rodzaj:elektryczna, kształt Stratocaster
Obudowa:lita, lipa
Przetworniki:pasywne, H-S-S
Mostek:Vintage Tremolo
EQ:pasywny
Gryf:klon, 22 próg (y)
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne 714-Mk2
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ARIA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ARIA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ARIA 714-Mk2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Aria 714 Mk2 Black Diamond ARIA-714-MK2-BK | 1 290 zł |
Aria 714 Mk2 Ruby Red ARIA-714-MK2-RED | 1 549 zł |
Aria 714 Mk2 Black Diamond | 1 186 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →