Deska SUP Aqua Marina Hyper 12'6"x32" (2022)
Zdjęcia 6 |
Aqua Marina Hyper 12'6"x32" (2022) 11'6" x 31"12'6" x 32" |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Aqua Marina 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Aqua Marina.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Aqua Marina Hyper 12'6"x32" (2022)
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Aqua Marina Nadmuchiwana deska do paddleboardingu w zestawie Hyper iSUP ni | 3 325 zł |
Hyper 12'6" - Deska SUP - Touring - Aqua Marina | 1 608 zł |
Deska SUP Aqua Marina HYPER 12''6" TOURING + wiosło GRATIS | 1 999 zł |
Deska SUP Aqua Marina HYPER 12'6" TOURING + wiosło GRATIS | 1 999 zł |
Modyfikacje Aqua Marina Hyper 12'6"x32" (2022)
Ceny na Aqua Marina Hyper 12'6"x32" (2022) |
---|---|---|---|---|
Aqua Marina Hyper 11'6"x31" (2022) | od 2 299 zł | 2 oferty | ||
Aqua Marina Hyper 12'6"x32" (2022) | od 3 325 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →