Deska SUP Aqua Marina Coral 10'2"x31" (2022) (BT-22COP)
Zdjęcia 12 |
Aqua Marina Coral 10'2"x31" (2022) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Aqua Marina 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Aqua Marina.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Aqua Marina Coral 10'2"x31" (2022)
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Aqua Marina Koral nadmuchiwana deska SUP iSUP długość 310 cm różowy 2022 B | 1 499 zł |
Deska SUP Aqua Marina Coral 10'2" (310cm) 310 mm | 1 499 zł |
Aqua marina Deska sup Aqua Marina Coral 10'2 2022 | 1 700 zł |
Deska SUP board Aqua Marina Coral 10'2' + wiosło + smycz | 2 150 zł |
Deska SUP Aqua Marina Coral 10'2" 2021 | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 1 479 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →