Stacja zasilania ANKER 767 PowerHouse (A1780)
Wideo 16Zdjęcia 19 |
ANKER 767 PowerHouse USB typu C 100Wfunkcja zasilacza awaryjnego UPSczysta sinusoida (PSW)dodatkowa bateriawbudowany zasilaczport wejściowy XT60LiFePO4 1500 W stacja dokująca2400 W stacja dokująca |
|
Wydajna stacja ładująca, która może zapewnić zasilanie awaryjne dla całego domu. Model otrzymał akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4) o pojemności 2048 Wh. Ale to nie koniec – opcjonalny akumulator Anker 760 Expansion Battery podwaja całkowitą pojemność stacji ładującej. ANKER 767 PowerHouse obsługuje podłączenie obciążenia do 2400W. W trybie zasilania lampy stołowej, routera, ładowania kilku telefonów komórkowych i okresowego podgrzewania jedzenia w kuchence mikrofalowej stacja ładująca może pracować do 3 dni bez konieczności uzupełniania zapasów energii.
Baterię urządzenia można w pełni naładować z domowego gniazdka w około 2 godziny. Ponadto model obsługuje ładowanie z paneli słonecznych (do kupienia osobno). Porty zasilania stacji ładującej reprezentowane są przez trzy gniazda 230 V, dwa porty USB A, jeden USB typu C z Power Delivery (100 W), gniazdo samochodowe. Kolejną rolą modelu jest praca jako urządzenie bezprzerwowe z czasem przełączania z sieci na wbudowany akumulator około 20 ms. Masywny korpus elektrowni jest osadzony na kółkach transportowych i wyposażony w uchwyt typu walizkowego ułatwiający transport. Stacja ładująca wyświetla parametry pracy na ekranie informacyjnym, nad którym znajduje się podświetlany pasek LED.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ANKER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ANKER.
Kup ANKER 767 PowerHouse
Wszystkie ceny 8 →Anker 767 PowerHouse | 2300W | 2048Wh | LiFePO4 ELE-STA-ANKR-007 | 7 499 zł |
Anker PowerHouse 767 2048 Wh | 5 620 zł |
Anker PowerHouse 767, 2048Wh | 7 499 zł |
Anker przenośna stacja zasilania PowerHouse 767 2048Wh 2300W | 8 239 zł |
Anker PowerHouse 767, 2048Wh | 7 499 zł |
Modyfikacje ANKER 767 PowerHouse
Ceny na ANKER 767 PowerHouse |
---|---|---|---|---|
ANKER 757 PowerHouse | od 3 799 zł | 3 oferty | ||
ANKER 767 PowerHouse | od 5 620 zł | 8 oferty |