Odżywka białkowa Amix Whey Pure Fusion Protein 2.3 kg
Zamknij
Menu
Amix Whey Pure Fusion Protein 2.3 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amix.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amix Whey Pure Fusion Protein 2.3 kg
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMIX - Białko Whey - Pure Fusion - 23 kg - Ultra filtrowany koncentrat serBIAŁKO WHEY PURE FUSION: Amix Whey Pure Fusion zostało zaprojektowane w celu zwiększenia syntezy białek i ochrony mięśni po t... więcejreningu. Zawiera składniki o bardzo wysokiej jakości i jest prezentowany w formacie 2,3 kg o smaku czekoladowym.
CHRONA SWOJE MIĘŚNIE: To białko whey chroni mięśnie przed katabolizmem, bardzo potrzebne działanie po intensywnych treningach. Ponadto przynosi korzyści wzrostowi mięśni, a także odzyskiwaniu włókien mięśniowych, dzięki czemu można cieszyć się sportem.
JAKOŚĆ SKŁADNIKÓW: Białka Whey Pure Fusion zawierają wysokiej jakości składniki i substancje bioaktywne. Alergeny: zawiera śladowe ilości laktozy, glutenu, jajka, soi, owoców morza, orzechów i orzeszków ziemnych.
BEZ DODANEGO cukru: Białko whey nie zawiera dodatku cukru, dzięki czemu jest zdrowym i zalecanym produktem na co dzień. Ponadto jego formuła zawiera enzymy trawienne zapewniające pełne wchłanianie, co czyni go bardzo miękkim i lekkostrawnym.
TRYB PRACY: W celu prawidłowego użycia produktu należy wziąć 1 rondel lub 1 półtora rondla z 200-300 ml wody lub odtłuszczonego mleka. Dla najlepszych rezultatów, wykonaj 2 strzały dziennie, niezbędne po treningu i na czczo. Amazon.plZłóż skargę | 328 zł |
Amix Whey Pure Protein Fusion Banan 2,3KgNajwyższej jakości odżywka wysokobiałkowa niesamowitym smaku dobrej rozpuszczalnośc Budujmase.plZłóż skargę | 255 zł |
AMIX Whey-Pro Fusion Protein 2300g ChocolateWłaściwości AMIX Whey-Pro Fusion Protein 2300g izolatu oraz koncentratu białek serwatkowych: Idealny jako shake potreningowy,... więcejdodatek do dietetycznych przepi... EmpikZłóż skargę | 259 zł |
Whey Pure Protein Fusion 2,3Kg | 299 zł |
Amix Whey Pure Fusion White Chocolate 2.3kg PrzezroczystyWhey pure fusion of amix™ to doskonała mieszanka białkowa, która łączy w sobie koncentrat serum mlecznego i wyizolowaną serum... więcejmleka szczytowego o wysokiej zawartości zarówno rozgałęzionych, jak i niezbędnych aminokwasów. Jest to bardzo czyste białko o bardzo niskim indeksie tłuszczowym, które ze względu na swoje naturalne właściwości ingeruje bezpośrednio w utrzymanie i tworzenie beztłuszczowej masy mięśniowej, dlatego jest idealne dla sportowców, którzy chcą zwiększyć swoją masę mięśniową, a także dla tych osób którzy chcą stracić fat.su ultra i mikrofiltrowany proces w niskiej temperaturze oferuje nam białko o maksymalnej czystości, o doskonałej i szybkiej przyswajalności BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 340 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje Amix Whey Pure Fusion Protein
Ceny na Amix Whey Pure Fusion Protein |
---|---|---|---|---|
Amix Whey Pure Fusion Protein 1 kg | od 100 zł | 9 oferty | ||
Amix Whey Pure Fusion Protein 2.3 kg | od 255 zł | 17 oferty | ||
Amix Whey Pure Fusion Protein 4 kg | od 551 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 199 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, hydrolizat, serwatkowe, dawka: 29.4 g, białko - 24 g, 120 kcal, waga: 2270 g, dawek 74, „Produkt roku”
od 292 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, hydrolizat, serwatkowe, dużo białka, dawka: 60 g, białko - 47 g, waga: 2200 g, dawek 37
od 268 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 25.4 g, 130 kcal, waga: 2000 g, dawek 66
od 310 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, hydrolizat, serwatkowe, dawka: 45 g, białko - 18.5 g, 147 kcal, waga: 2520 g, dawek 56
od 275 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 24 g, 113 kcal, waga: 2270 g, dawek 75
od 226 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, serwatkowe, dawka: 35 g, białko - 26 g, 134 kcal, waga: 2270 g, dawek 65
od 72 zł
izolowane białko, serwatkowe, 908 / 2000 g, dawek 30 / 67 szt., 30 g, białko - 25.5 g, 109 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 7 zł
złożony, koncentrat, nocny (długi), serwatkowe / kazeina / sojowe, 80 / 1920 g, dawek 1 / 24 szt., 80 g, białko - 25.1 g, 253 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 6 zł
izolowane białko, serwatkowe, 25 - 2270 g, dawek 1 - 90 szt., 25 g, białko - 22 g, 94 kcal, Kraj pochodzenia: USA
od 65 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, serwatkowe / sojowe, 750 / 2000 g, dawek 25 / 67 szt., 30 g, białko - 22 g, 105 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 277 zł
hydrolizat, serwatkowe, 1589 g, dawek 40 szt., 39 g, białko - 30 g, 140 kcal, Kraj pochodzenia: USA
od 44 zł
koncentrat, serwatkowe, 700 - 3000 g, dawek 14 - 60 szt., 50 g, białko - 35 g, 193 kcal, Kraj pochodzenia: Polska