Odżywka białkowa Amix Whey Pure Fusion Protein 1 kg
Amix Whey Pure Fusion Protein 1 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amix.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amix Whey Pure Fusion Protein 1 kg
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMIX Whey Pure Fusion - 1 kg Czekolada0-3gr, 10IVA, 21-34gr, 50-64gr, < 3 kg, Amilopektyna, AMIX, Dodano dodatkowe aminokwasy, Z węglowodanami, Zawiera kreatynę, D... więcejekstrozę, Enzymy trawienne, Fruktoza, Przyrost masy ciała, Przyrost mięśni, Maltodekstryna, Proszek, Odzyskiwanie, taminy / minerały Amazon.plZłóż skargę | 186 zł |
Amix Whey Pure Protein Fusion Forest Fruit 1KgBardzo smaczna wartościowa odżywka wysokobiałkowa na bazie białka serwatki wpc wpi każda porcja stanowi bogate źródło pełnowa... więcejrtościowych protein których odpowiednia podaż diecie warunkuje zarówno regenerację utrzymanie jak rozwój beztłuszczowej tkanki mięśniowej charakteryzuje się znakomitym aminogramem co oznacza dostęp mięśni do wszystkich niezbędnych im aminokwasów ponadto dobrze smakuje szybko się rozpuszcza polecamy wysokiej jakości koncentrat oraz izolat białek serwatki wpc wpi bez zbędnych dodatków dostarcza do organizmu wyłącznie pełnowartościow Budujmase.plZłóż skargę | 100 zł |
Whey Pure Protein Fusion Forest Fruit 1Kg | 100 zł |
Amix Whey Pure Fusion Protein Cookie 1kg PrzezroczystyWhey pure fusion of amix™ to doskonała mieszanka białkowa, która łączy w sobie koncentrat serum mlecznego i wyizolowaną serum... więcejmleka szczytowego o wysokiej zawartości zarówno rozgałęzionych, jak i niezbędnych aminokwasów. Jest to bardzo czyste białko o bardzo niskim indeksie tłuszczowym, które ze względu na swoje naturalne właściwości ingeruje bezpośrednio w utrzymanie i tworzenie beztłuszczowej masy mięśniowej, dlatego jest idealne dla sportowców, którzy chcą zwiększyć swoją masę mięśniową, a także dla tych osób którzy chcą stracić fat.su ultra i mikrofiltrowany proces w niskiej temperaturze oferuje nam białko o maksymalnej czystości, o doskonałej i szybkiej przyswajalności BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 178 zł |
Amix Whey Pro Fusion 1Kg Różne SmakiBardzo smaczna wartościowa odżywka wysokobiałkowa na bazie białka serwatki wpc wpi każda porcja stanowi bogate źródło pełnowa... więcejrtościowych protein których odpowiednia podaż diecie warunkuje zarówno regenerację utrzymanie jak rozwój beztłuszczowej tkanki mięśniowej charakteryzuje się znakomitym aminogramem co oznacza dostęp mięśni do wszystkich niezbędnych im aminokwasów ponadto dobrze smakuje szybko się rozpuszcza polecamy wysokiej jakości koncentrat oraz izolat białek serwatki wpc wpi bez zbędnych dodatków dostarcza do organizmu wyłącznie pełnowartościow Budujmase.plZłóż skargę | 159 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Amix Whey Pure Fusion Protein
Ceny na Amix Whey Pure Fusion Protein |
---|---|---|---|---|
Amix Whey Pure Fusion Protein 1 kg | od 100 zł | 9 oferty | ||
Amix Whey Pure Fusion Protein 2.3 kg | od 255 zł | 17 oferty | ||
Amix Whey Pure Fusion Protein 4 kg | od 551 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 140 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, hydrolizat, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 22.5 g, 113.2 kcal, waga: 2000 g, dawek 66
od 156 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, serwatkowe, dawka: 33 g, białko - 24 g, 120 kcal, waga: 998 g, dawek 30, „Produkt roku”
od 140 zł
koncentrat, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 21 g, 113 kcal, waga: 2000 g, dawek 66
od 130 zł
koncentrat, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 19.5 g, 114.8 kcal, waga: 1000 g, dawek 33
od 153 zł
izolowane białko, serwatkowe, dawka: 44 g, białko - 30 g, 170 kcal, waga: 907 g, dawek 20
od 149 zł
izolowane białko, serwatkowe, dawka: 25 g, białko - 18 g, 86 kcal, waga: 500 g, dawek 20
od 150 zł
koncentrat, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 22 g, 118 kcal, waga: 908 g, dawek 30
od 147 zł
hydrolizat, serwatkowe, dawka: 23 g, białko - 19 g, 86 kcal, waga: 700 g, dawek 30
od 149 zł
koncentrat, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 23 g, 115 kcal, waga: 1800 g, dawek 60
od 125 zł
izolowane białko, serwatkowe, dawka: 25 g, białko - 22 g, 94 kcal, waga: 908 g, dawek 36
od 159 zł
izolowane białko, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 27 g, 122 kcal, waga: 908 g, dawek 30
od 102 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, serwatkowe, dawka: 35 g, białko - 26.3 g, 130 kcal, waga: 1000 g, dawek 28