Протеїн Amix Whey-Pro Fusion Protein 1 кг
Закрити
Шапка
Amix Whey-Pro Fusion Protein 1 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amix Whey-Pro Fusion Protein 1 кг
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Amix Whey Pure Protein Fusion Double White Chocolate 1KgBardzo smaczna wartościowa odżywka wysokobiałkowa na bazie białka serwatki wpc wpi każda porcja stanowi bogate źródło pełnowa... щеrtościowych protein których odpowiednia podaż diecie warunkuje zarówno regenerację utrzymanie jak rozwój beztłuszczowej tkanki mięśniowej charakteryzuje się znakomitym aminogramem co oznacza dostęp mięśni do wszystkich niezbędnych im aminokwasów ponadto dobrze smakuje szybko się rozpuszcza polecamy wysokiej jakości koncentrat oraz izolat białek serwatki wpc wpi bez zbędnych dodatków dostarcza do organizmu wyłącznie pełnowartościow Budujmase.plПоскаржитись | 102 zł |
Whey Pure Protein Fusion Double White Chocolate 1Kg | 102 zł |
Amix Pro Fusion Whey 1kg Chocolate Czerwony,NiebieskiWysokiej jakości białko serwatkowe o doskonałym smaku bez aspartamu. Składa się w 75% z czystego białka, złożonego z przetwor... щеzonego w niskiej temperaturze skoncentrowaneg BikeinnДоставка: по Польщі Поскаржитись | 185 zł |
Amix Whey Pure Protein Fusion 1KgBardzo smaczna wartościowa odżywka wysokobiałkowa na bazie białka serwatki wpc wpi każda porcja stanowi bogate źródło pełnowa... щеrtościowych protein których odpowiednia podaż diecie warunkuje zarówno regenerację utrzymanie jak rozwój beztłuszczowej tkanki mięśniowej charakteryzuje się znakomitym aminogramem co oznacza dostęp mięśni do wszystkich niezbędnych im aminokwasów ponadto dobrze smakuje szybko się rozpuszcza polecamy wysokiej jakości koncentrat oraz izolat białek serwatki wpc wpi bez zbędnych dodatków dostarcza do organizmu wyłącznie pełnowartościow Budujmase.plПоскаржитись | 160 zł |
Amix Whey Pro Fusion 1KgBardzo smaczna wartościowa odżywka wysokobiałkowa na bazie białka serwatki wpc wpi każda porcja stanowi bogate źródło pełnowa... щеrtościowych protein których odpowiednia podaż diecie warunkuje zarówno regenerację utrzymanie jak rozwój beztłuszczowej tkanki mięśniowej charakteryzuje się znakomitym aminogramem co oznacza dostęp mięśni do wszystkich niezbędnych im aminokwasów ponadto dobrze smakuje szybko się rozpuszcza polecamy wysokiej jakości koncentrat oraz izolat białek serwatki wpc wpi bez zbędnych dodatków dostarcza do organizmu wyłącznie pełnowartościow Budujmase.plПоскаржитись | 140 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації Amix Whey-Pro Fusion Protein
Ціни на Amix Whey-Pro Fusion Protein |
---|---|---|---|---|
Amix Whey-Pro Fusion Protein 0.5 кг | від 109 zł | 2 пропозиції | ||
Amix Whey-Pro Fusion Protein 1 кг | від 102 zł | 11 пропозицій | ||
Amix Whey-Pro Fusion Protein 2.3 кг | від 341 zł | 1 пропозиція | ||
Amix Whey-Pro Fusion Protein 4 кг | від 552 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 159 zł
ізолят, сироватковий, порція: 30 г, білок - 27 г, 122 ккал, вага: 908 г, порцій 30
від 165 zł
комплексний, концентрат, ізолят, нічний (довгий), сироватковий, порція: 30 г, білок - 21 г, 100 ккал, вага: 2000 г, порцій 66
від 100 zł
комплексний, концентрат, ізолят, сироватковий, порція: 35 г, білок - 26.25 г, 130 ккал, вага: 1000 г, порцій 28
від 156 zł
комплексний, концентрат, ізолят, сироватковий, порція: 33 г, білок - 24 г, 120 ккал, вага: 998 г, порцій 30, «Продукт року»
від 110 zł
комплексний, концентрат, ізолят, гідролізат, сироватковий, порція: 29.4 г, білок - 24 г, 120 ккал, вага: 900 г, порцій 29, «Продукт року»
від 140 zł
концентрат, сироватковий, порція: 30 г, білок - 21 г, 113 ккал, вага: 2000 г, порцій 66
від 130 zł
концентрат, сироватковий, порція: 30 г, білок - 19.5 г, 114.8 ккал, вага: 1000 г, порцій 33
від 149 zł
концентрат, сироватковий, порція: 40 г, білок - 22.2 г, 153 ккал, вага: 1800 г, порцій 45
від 148 zł
ізолят, сироватковий, багато білка, порція: 60 г, білок - 53 г, 224 ккал, вага: 908 г, порцій 15
від 153 zł
ізолят, сироватковий, порція: 44 г, білок - 30 г, 170 ккал, вага: 907 г, порцій 20
від 140 zł
комплексний, концентрат, ізолят, гідролізат, сироватковий, порція: 30 г, білок - 22.5 г, 113.2 ккал, вага: 2000 г, порцій 66
від 159 zł
ізолят, сироватковий, порція: 31 г, білок - 25 г, 110 ккал, вага: 930 г, порцій 30